به فروشگاه اینترنتی آیلاهوم خوش آمدید.

قوانین و مقررات


کاربر گرامی از اینکه آیلاهوم را جهت خرید انتخاب کرده اید، صمیمانه سپاسگزاریم. پس از ثبت نام در فروشگاه اینترنتی آیلاهوم، شما در لیست مشتریان ما قرار خواهید گرفت و کلیه اطلاعات ثبت شده، تحت حفاظت واحد پشتیبانی سایت قرار خواهد گرفت و هیچ گونه استفاده دیگری از آن، نخواهد شد. جهت آشنایی با نحوه ثبت نام در سایت، به بخش راهنمای خرید مراجعه نمایید. در این بخش قوانین و مقررات سایت آیلاهوم درج شده است. فرض بر این است که کاربران قبل از خرید، کلیه موارد ذیل را مطالعه کرده اند و جهت استفاده از خدمات آیلاهوم، با این شرایط موافق هستند.

1- ارتباطات

هنگامی که قصد استفاده از خدمات آیلاهوم را دارید، اگر به وسیله ایمیل، پیام متنی (پیامک، تلگرام، واتس اپ و...) و سایر راه های ارتباطاتی از طریق دسکتاپ یا دستگاه تلفن همراه خود، برای ما پیامی ارسال کنید یا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید که به خرید منتهی شود، نشان دهنده این است که شما کلیه قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده و قبول دارید و امکان استناد قانونی برای سایت آیلاهوم به کلیه قوانین و مقررات درج شده در سایت، مهیا می باشد.

2- قیمت محصولات

قیمت محصولات توسط تولید کننده، تأمین کننده یا فروشنده ارائه می شود. تلاش واحد پشتیبانی آیلاهوم بر این است که همواره قیمت های درج شده در سایت به روز باشند اما قیمت برخی محصولات ممکن است با توجه به افزایش یا کاهش غیرقابل کنترل قیمت ارز یا موارد دیگر، در لحظه مشخص گردد. با توجه به موارد مذکور، می بایست قبل از خرید مستقیم، نسبت به آخرین قیمت آن محصول از واحد فروش اطمینان حاصل کنید؛ لذا تمامی قیمت ها و موجودی های سایت، در صورت استعلام مستقیم تلفنی یا پیامی شما از واحد فروش آیلاهوم، معتبر می باشد. 

3- توضیحات و مشخصات محصولات

کلیه مشخصات درج شده برای هر محصول، منطبق با آخرین اطلاعات ارائه شده توسط تولید کننده می باشد. با توجه به سیاست های هر برند، ممکن است تغییراتی در این مشخصات در بازه های گوناگون و بدون اطلاع رسانی جامع، صورت پذیرد. آیلاهوم در قبال تغییرات احتمالی مشخصات محصولات مسئولیتی ندارد و صرفا وظیفه دارد آخرین مدل ارائه شده هر محصول را به دست خریدار برساند.

4- ثبت سفارش

کاربران گرامی می توانند به صورت مستقیم (استفاده از درگاه بانکی) یا به صورت انتقال وجه (صدور پیش  فاکتور)، اقدام به ثبت سفارش نمایند. به علت نوسانات بازار، خواهشمند است قبل از اقدام به خرید، نسبت به آخرین قیمت و موجودی محصول، اطلاع حاصل نمایید. اگر کاربر قبل از استعلام، اقدام به خرید مستقیم نماید، در صورت عدم موجودی کالا یا تغییر قیمت، موارد به اطلاع ایشان خواهد رسید و با هماهنگی نسبت به تغییر سفارش یا عودت کل مبلغ (طی دو روز کاری پس از ثبت سفارش)، اقدام خواهد شد.

5- آماده سازی و ارسال سفارش

با توجه به تنوع محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی آیلاهوم، مدت زمان آماده سازی سفارش جهت ارسال برای محصولات مختلف، متفاوت است. به طور معمول، این زمان بین 2 تا 7 روز کاری خواهد بود. کاربران می توانند با استعلام از واحد فروش، نسبت به زمان ارسال، آگاه گردند. لازم به توضیح می باشد که زمان اعلام شده، مدت زمان آماده سازی سفارش جهت تحویل به باربری، تیپاکس، چاپار و... می باشد. فاصله زمانی بین تحویل سفارش به سیستم حمل و نقل و رسیدن آن به دست خریدار، بر اساس بعد مسافت، متغیر است. تحویل سفارش ها در استان های تهران و البرز، درب منزل (مجاور خیابان) می باشد و ناوگان حمل و نقل آیلاهوم، هیچ تعهدی نسبت به تحویل کالا داخل منزل، ندارد.

ارسال سفارش های شهرستان از طریق باربری های مورد تایید انجام می گیرد مگر اینکه مشتری در مرحله ثبت سفارش، در بخش "یادداشت های اضافه شده به سفارش" باربری موردنظر خود را اعلام نماید. در صورتی که شهر محل ارسال، باربری مورد تایید نداشته باشد و مشتری نیز باربری معرفی نکرده باشد، ارسال بار به نزدیک ترین شهر دارای باربری مورد تایید، صورت می گیرد. بارنامه (بیجک) باربری سفارش های شهرستان، از طریق پیام و ناحیه کاربری در اختیار مشتری قرار می گیرد. مشتری می بایست در اسرع وقت و با هماهنگی، به باربری مقصد مراجعه و سفارش خود را تحویل بگیرد. مسئولیت آسیب ها و زیان های ناشی از عدم حضور یا تاخیر در مراجعه به باربری یا سیستم حمل نقل مقصد، بر عهده خریدار است و آیلاهوم مسئولیتی در این زمینه ندارد.

6- هزینه ارسال سفارش

هزینه ارسال سفارش از فروشگاه اینترنتی آیلاهوم، بر عهده خریدار است. کاربران در مرحله "انتخاب آدرس" میزان هزینه ارسال را مشاهده و در صورت تایید، به مرحله بعد هدایت می شوند. هزینه ارسال درج شده در سایت برای استان های به جز تهران و البرز، فقط شامل حمل از انبار تا باربری مبدا می باشد و هزینه حمل بین شهری، در مقصد مشخص و پس از تحویل گرفتن کالا توسط مشتری، به متصدی حمل و نقل، پرداخت می گردد. لازم به توضیح می باشد که میزان هزینه ارسال برای استان های تهران و البرز بستگی به انتخاب استان و شهر، در مرحله ثبت نام دارد. در صورتی که کاربر به اشتباه استان یا شهر را انتخاب کند، کارشناسان آیلاهوم جهت اصلاح هزینه ارسال با ایشان ارتباط برقرار خواهند کرد و ثبت سفارش منوط به اصلاح هزینه ارسال می باشد.

آیلاهوم نسبت به آدرس و شهر موردنظر ارسالی کاربر و مشخصات معرفی شده حقیقی یا حقوقی برای دریافت محصول، هیچ مسئولیتی ندارد و مسئولیت صحت آدرس و مشخصات ارسالی، با خریدار می باشد. در صورتی که مشتری بنا به هر دلیلی از قبیل هزینه حمل، نسبت به تحویل گرفتن سفارش از متصدی حمل و نقل، امتناع کند؛ هیچ گونه مسئولیتی متوجه آیلاهوم نمی باشد و کلیه خسارات احتمالی، بر عهده خریدار است.

7- بازگشت کالا

مسئولیت صحت و سلامت سفارش تا زمان تحویل به خریدار، بر عهده فروشگاه اینترنتی آیلاهوم است؛ لذا شایسته است مشتریان گرامی هنگام تحویل گرفتن کالا، از باربری یا سایر سیستم های حمل و نقل موجود در کشور نسبت به صحت آن اطمینان حاصل نمایند. در صورت هر گونه مغایرت و نقص، خریدار می بایست حتما قبل از تحویل گرفتن سفارش، موارد را به اطلاع واحد فروش آیلاهوم برساند. کارشناسان آیلاهوم با بررسی موضوع، در اسرع وقت نتیجه را اعلام و در صورت برخورداری از شرایط بازگشت، نسبت به عودت و تعویض آن، اقدام می نمایند. به جز موارد مذکور، سفارش های ثبت شده، به هیچ عنوان لغو یا تعویض نمی شوند؛ لذا خواهشمند است قبل از نهایی شدن، از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید.

8- شرایط بازگشت کالا

مشتریان گرامی می بایست هنگام تحویل کالا از متصدی حمل و نقل، نسبت به کنترل مدل، رنگ و ظاهر سفارش خود، اقدام نمایند. تاکید می شود پس از تحویل کالا توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان بازگشت یا تعویض کالا، نیست. تمامی محصولات با صحت و سلامت کامل به سیستم حمل و نقل ارائه می گردد. لازم به ذکر است در صورت وجود هرگونه ایراد در هنگام تحویل به سیستم حمل و نقل مبدا، در بارنامه (بیجک) ذکر می گردد. در صورت عدم ذکر این مساله، محصول موردنظر با صحت و سلامت کامل به سیستم حمل و نقل تحویل داده شده است. مواردی مهم در خصوص بررسی جهت بازگشت یا تعویض کالا، عبارتند از:

  • آسیب دیدن ناشی از حمل و نقل می بایست همره با ارائه صورتجلسه رسمی خسارت از شرکت حمل و نقل باشد.
  • اعلام ایراد یا مغایرت های ظاهری محصول می بایست حتما قبل از تحویل کالا از متصدی حمل و نقل باشد و محصول در شرایط اولیه خود باشد.
  • هر گونه آسیب به کارتون یا جعبه اصلی محصول از قبیل پارگی، خط خوردگی و... توسط خریدار، امکان بازگشت کالا را سلب می کند.
  • دریافت کالا توسط مصرف کننده، به معنای صحت سفارش دریافتی و رسید تحویل کالا است.

9- کپی رایت

کلیه مطالب آیلاهوم مانند متن، گرافیک، آرم ها، نمادها، تصاویر، مطالب، سربرگ صفحه، نمادهای دکمه، اسکریپت ها و اسامی خدمات که از طریق هر سرویس آیلاهوم درج شده یا در دسترس هستند، توسط آیلاهوم یا تأمین کنندگان محتوای آن محافظت می شوند و قوانین حق چاپ و گردآوری کلیه مطالب موجود از طریق هر سرویس آیلاهوم، قابل استناد قانونی می باشد و منحصر به سایت آیلاهوم و شرکت کیان تجارت دیانا می باشد و در صورتی که مورد استفاده شخص، سازمان یا نهادی به هر نحوی قرار گیرد، خلاف محسوب می گردد و به صورت قانونی قابل پیگیری خواهد بود.

10- قوانین و مقررات سایت؛ تغییر و شدت آن

لطفا قوانین و مقررات آیلاهوم را مرور کنید. این قوانین و مقررات حاکی از تایید استفاده شما از خدمات آیلاهوم است. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و هر وقت و با توجه به شرایط، در خط مشی ها و شرایط خدمات، تغییر ایجاد کنیم. اگر هر یک از این شرایط نامعتبر، باطل یا به هر دلیلی غیرقابل اجرا گردد، این شرط از نظر ما و شما قابل قبول تلقی می شود و بر اعتبار و قابلیت اجرای هر شرط باقی مانده، تأثیر نمی گذارد.

ساعت مچی مشکی الکترونیکی

Brand
دسته بندی: الکترونیک
کد: MS46891340

80000 تومان
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است..
  • چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی.
  • مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد..